Ceļvedis Privātiem Ātriem Kredītiem Studentiem

Privātais Studentu Izglītības ātrie kredīti

Privātā izglītība aizdevums konsolidācija nozīmē, privātie aizdevumi nevar sajaukt ar Federālo izglītības aizdevumiem. Ja esat aizņēmies naudu ar privāto izglītības aizdevumu, jums būs nepieciešama privāta izglītības aizdevumu konsolidāciju. Tādā veidā jūs nometīs aizdevuma nosacījumiem, kas var samazināt ikmēneša maksājumus. Parasti procenti netiek samazināts. Bet, ja jūsu kredīta summa ir uzlabojusies kopš jūs sākotnēji prasījis pirmo aizdevumu, jūs varat pretendēt uz pazeminātu procentu likmi. Tas var būt gadījumā, tagad, ka jums ir beiguši un dabūjuši darbu savā profesijā izvēlējās. Jūs tagad var būt ārsts veicot labus ienākumus, un, ja jūs esat maksāt rēķinus laikā jūsu rādītāji var būt uzlabotas 100 punktus vai vairāk, kas noteikti pretendēt jums par labāku kredīta summu, un zemākas procentu likmes.

Sazinieties ar savu esošo banku, lai redzētu, vai jūsu pašreizējo aizdevumus var konsolidēt zemāku procentu likmes aizdevumu pirms jūs ņemt to uz citu banku. Tie var būt gatavi jums palīdzēt, nevis zaudēt savu biznesu. Ja tie nav noderīgi, iepirkties un atrast citu aizdevēju, kurš ir gatavs sniegt jums privātu izglītības aizdevumu konsolidāciju. Iepērkoties par privāto studentu aizdevumu konsolidācijas pārbaudi, lai redzētu, ja kredīts ir fiksēta vai mainīga. Kādi ir honorāri, izsniegšanas komisijas, utt? Un ir tur priekšapmaksas sodi? Jums vajadzētu būt iespējai maksāt papildu summu, kas ir piemērots jūsu bilanci pēc iekasēšanas izmaksas; nokavējuma naudu izcilu procenti un pamatsumma tika atskaitītas no maksājuma. Jebkura papildu nauda kreisā tiek uzskatīta priekšapmaksa, un tiks piemēroti aizdevuma atlikuma. Nav jābūt papildu nodevas, kas saistītas ar priekšapmaksu sākotnējā aizdevumu. Jums būs, lai noteiktu, vai privātais studējošā kredīta konsolidācija ir maksa par šāda veida.

Privātā izglītība aizdevums konsolidācija Aizdevēji

Augstākās izglītības likums 1965, Augstākās izglītības Iespējas akts no 2008 un grozīto patiesība kreditēšanā aktā aizliegta nodevas vai soda naudas par pirmstermiņa atmaksu privātās izglītības aizdevumiem. Konkurences iestāde nav iekasēt priekšapmaksas sodus, lai saglabātu vienlīdzīgus pat visiem privātajiem aizdevējiem. Priekšapmaksa var nodrošināt ievērojamus ietaupījumus, lai students. Kopējais apmaksātais var samazināt par papildu maksājumiem procenti tiek piemēroti ar bilanci vispirms un tad procentus, galu galā ietaupot tūkstošiem dolāru dzīves laikā privāto studentu aizdevumu konsolidācija.

 

Galvenā atšķirība privātajā studentu aizdevumu konsolidācija un federālo aizdevumu konsolidācija ir privātie aizdevumu likmes ir augstākas nekā valsts aizdevumus pat konsolidāciju. Federālās aizdevumi un privātie aizdevumi nevar iejauc tajā pašā konsolidācijas aizdevumu. Aizdevums, maisījumi vairākus aizdevumus kopā bieži samazina ātrumu viens vai divi no aizdevumiem, un samazina maksājumu dod aizņēmējam vairāk gadu, lai samaksātu. To nevar izdarīt, ja aizdevumi nāk no dažādiem avotiem. Garantētā Studentu izglītība kredīti vai federāla aizdevumiem ar daudz zemākām procentu likmēm, nevar sajaukt ar privātām negarantētu kredītu ar daudz augstākām procentu likmēm privātā izglītības aizdevumu konsolidāciju.

Pēc noklusējuma Sekām

Privātā koledža aizdevums konsolidācija ir tur, lai sniegtu vieglāk vadāmu parādu atmaksu, lai novērstu neizpildi vai samazināt saslimt ar noklusējuma. Nepilda studējošā kredītu var izraisīt IRS ieskaitu vai saglabājot jūsu federālajā vai valsts nodokļu atmaksāšanu un atskaitījumi no algu. Ja Jums ir federāla darbinieks, tie var kompensēt 15% no savas algas, lai atmaksātu izglītības aizdevumus. Jums var būt jāmaksā papildu iekasēšanas izmaksas, tiesvedība var tikt veikti, pret jums un kredītu biroji tiks paziņots un jūsu kredīta reitingu cietīs. Bankrots vairs nav risinājums. Studentu izglītības aizdevumus nevar iekļaut bankrota pieteikumu. Vienīgā iespēja samazināt maksājumus privātā izglītības aizdevums ir privāta koledža aizdevumu konsolidācija. Jūsu kopējā kredīta termiņš var tikt pagarināts, samazinot savus ikmēneša maksājumus.

Sazinieties ar savu aizdevumu turētāju, lai noteiktu, ja privāts students aizdevumu konsolidācija ir ar savu budžetu bēdas atbilde.

Ir tik daudz, lai zinātu, kad jūs pieteikties finansiālam atbalstam. Tas ir labi, lai būtu mājas lapā jūs varat iegūt daudz informācijas vienā vietā.

This entry was posted in Laba Kredītēšana. Bookmark the permalink.

Comments are closed.